Klíčové hodnoty

Pracujeme v různých zemích, hovoříme různými jazyky, ale sdílíme stejné hodnoty. Jsme přesvědčeni, že všechno je možné a náš příběh je toho důkazem. Toto přesvědčení nás dovedlo až tam, kde jsme teď a jsme přesvědčeni, že nás dovede ještě dál. Vše, co děláme, děláme s vášní - pro lidi, rozvoj a skvělé jídlo a děláme vše, co je v našich silách, abychom se drželi naši mise - Bring fun to life, jejimž cílem je přinést zákazníkům do života více zábavy! Každý den žijeme podle našich klíčových hodnot, které nám umožnují poskytovat Super Service našim hostům.

Všechno
je
možné
Zameření na zákazníka

Zameření
na zákazníka

Na naše zákazníky pohlížíme jako na hosty, kteří přišli k nám domů. Obsluhovat naše hosty je pro nás potěšením. Naše rozhodování a chování se řídí podle zákazníků.

Provozní dokonalost

Provozní
dokonalost

Naší hnací silou je touha po dokonalosti. Usilujeme o to, být nejlepší na světě. Máme energii a sebevědomí postavit se čelem dnešní realitě a dělat změny, abychom byli nejlepší.

Ambiciózní cíle

Ambiciózní
cíle

My víme, že všechno je možné, stanovujeme si ambiciózní cíle, ceníme si postupu při jejich realizaci a odměňujeme ho; uvědomujeme si svou zodpovědnost a závazek.

Zpětná vazba

Zpětná
vazba

Chceme a věříme v přímou a upřímnou zpětnou vazbu. Politikaření nemá v naší společnosti místo

Závazek k lidem

Závazek
k lidem

Věříme v záměr našich lidí a chceme, aby na sebe brali odpovědnost, rozvíjeli se a bavilo je to u nás.

Pozitivní energie

Pozitivní
energie

Vedeme své týmy s obrovskou pozitivní energií a jsme schopni povzbudit ostatní. Nenávidíme byrokracii a všechny nesmysly, které s ní souvisejí.

Odpovědnost

Odpovědnost

Děláme to, co říkáme, je na nás spolehnutí, chováme se jako vlastníci.

Zisk

Zisk

Zisk je nepostradatelný tak jako dýchání. Zisk není naším jediným cílem, je to prostředek pro dosažení našich možnosti.