KFC BLOG

Ahoj! Vítáme Tě na našem KFC blogu, kde se dozvíš nejžhavější novinky ze života v KFC!

KFC Talenti se ukázali v Rusku a hned sklidili úspěch!

9.3.2018
Minulý rok jsme měli tu čest organizovat první KFC Talent show a byli jsme neskutečně překvapeni, kolik nadaných zaměstnanců v KFC máme. Vždycky jsem si říkala, proč nemůžu být taky talentovaná – umět zpívat, natočit videoklip či být skvělá youtuberka – toto mě trochu minulo, ale abych si nestěžovala, poštěstilo se mi, že můžu podporovat naše talenty v tom, v čem jsou tak skvělí!

V KFC jedeme na vlně!

28.2.2018
Televize Prima COOL připravuje pro letošní jaro-léto ten nejvíc cool pořad ve své historii. Pořad, ve kterém se bude surfovat na vlnách Atlantiku a který ponese jméno COOLWave. A protože i KFC je cool, rozhodli jsme se stát jeho hlavním parťákem.

Cestopis z Paříže od vítězů celosvětové Colonel´s kitchen

31.1.2018
A je to tu! Dlouho očekávaný výlet za odměnu v celosvětové soutěži Colonel´s kitchen se stal skutečností. Vítězové z KFC Teplice Olympia jsou již zpět a s sebou si přivezli krásné zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Mrkněte na jejich "cestovatelský deníček", ať to máte z první ruky :-)

KFC Novoroční Crew Party 2018

22.1.2018
Rok se s rokem sešel a je tu opět leden - již tradiční měsíc pro naši novoroční crew party, kde se sejdou zaměstnanci z celé republiky, aby oslavili uplynulý rok a hlavně se společně pobavili! Večerem nás provázel Leoš Mareš a Koťák (Kuba Kotek). Na pódiu vystoupili vítězové KFC Talent Filip Čajka (Čajkovski) a Veronika Ďurčová, Sebastian a Johny Machette!
Zeptejte se nás