KFC Talenti se ukázali v Rusku a hned sklidili úspěch!

9.3.2018

Minulý rok jsme měli tu čest organizovat první KFC Talent show a byli jsme neskutečně překvapeni, kolik nadaných zaměstnanců v KFC máme. Vždycky jsem si říkala, proč nemůžu být taky talentovaná – umět zpívat, natočit videoklip či být skvělá youtuberka – toto mě trochu minulo, ale abych si nestěžovala, poštěstilo se mi, že můžu podporovat naše talenty v tom, v čem jsou tak skvělí!

Naše KFC Talent show se zalíbila i ostatním zemím, a tento nápad dostali do větších měřítek. V prosinci přišla možnost zaslat své video, kde zpíváte, tancujete či rappujete přímo do Ruska, waau, super výzva, ne? Šance se hned chopili Filip Čajka, Verča Ďurčová, Igor Berko a Iveta Hrtánková, kteří nás reprezentovali, a zároveň vyhráli 3. místo v mezinárodní talent soutěži.
Zní to skvěle, ale bylo za tím kus práce. Během 2 dnů se museli naučit ruský song, který si kreativně pozměnili, naučit se choreografii na vystoupení před více než 1 600 lidmi, a to vše s kolegy z jiných zemí. Výsledek? Jak by řekli kolegové „Absolutely wonderful, amazing and cool!“, byla to naprostá pecka!
Níže si pusťte rozhovor s našimi hvězdami a mrkněte na nějaké fotky.
Co na to říkáte? Kdo bude naše hvězda pro tento rok? 🙂

 

Zeptejte se nás