KFC Novoroční Crew Party 2018

22.1.2018

Rok se s rokem sešel a je tu opět leden - již tradiční měsíc pro naši novoroční crew party, kde se sejdou zaměstnanci z celé republiky, aby oslavili uplynulý rok a hlavně se společně pobavili! Večerem nás provázel Leoš Mareš a Koťák (Kuba Kotek). Na pódiu vystoupili vítězové KFC Talent Filip Čajka (Čajkovski) a Veronika Ďurčová, Sebastian a Johny Machette!

Milí čtenáři,

rádi bychom vám dali nahlédnout pod pokličku toho, co vše se dělo na naši totálně boží KFC Crew Party 2018, která proběhla 17. ledna v klubu Retro Music Hall v Praze!

Odbila osmnáctá hodina a do klubu se začali pomalu hrnout zaměstnanci ze všech koutů České republiky. U vchodu dostali welcome drink, vouchery na další drinky a zábava začala. V 19:00 přišla první bomba, a to když se na pódiu zjevil Leoš Mareš, který nás provedl první půlkou večera. Nakonec zazněla z jeho úst i „Tři slova“, která dostala návštěvníky do varu. Vidět na živo ZPÍVAT Leoše Mareše?! YES!

Během večera vystoupili vítězové soutěže KFC Talent – Filip Čajka a Veronika Ďurčová – to byl doják! Absolutní profesionálové a krásný zážitek! Díky, lidi! Věříme, že to není naposledy, co o vás slyšíme 🙂

Následoval velkolepý koncert našich oblíbenců ze skupiny Sebastian! Již tradičně, jako téměř na všech akcích KFC, vystoupili se skvělým drivem a byl to nářez. Sebastian s sebou přinesl super atmosféru (možná ta dovča v Thajsku zanechala nějaký dopad 😛 ) a ovace z publika na sebe nenachaly dlouho čekat!

Druhou půlkou večera nás provedl Koťák (Kuba Kotek), který svojí neutuchající pozitivní energií, vtipem a optimismem parádně dokreslil atmošku celého večera! Musíme objektivně říct, že Leoš možná už má svého nástupce!!! 🙂

Na závěr nás dostal do varu Johny Machette spolu s Reginaldem! A to byl nářez!

Díky všem 1200 zúčastněným za super akci! Všem organizátorům za jejich práci a všem performerům za parádní show!

Pokud jste si nechali tuhle akci ujít, nezoufejte, protože brzy bude určitě další příležitost. Co takhle KFC Piknik? 🙂

Mějte se fajn!
Vaše Darča

 

Všechny fotky z večera najdete na webu: http://www.kfcparty.cz/

 

 

Zeptejte se nás