Kariérní příběh Iriny Plotníkové, aneb cesta k pozici Generálního Manažera

7.12.2017

V KFC je všechno možné a kariérní cesta naší kolegyně Iriny je toho důkazem. Mrkněte, jak probíhala :-)

Moje cesta v AmRestu začala před necelými 5 lety na doporučení od kamarádky. Nastoupila jsem na restauraci KFC Globus jako pokladní. Původně to měla být pouze letní brigáda, ale během několika měsíců jsem zde našla spoustu přátel a rozhodla jsem se v této firmě zůstat.

 
Během 3 let, strávených na Globuse jsem prošla postupně všemi pozicemi a dopracovala jsem se na pozici Instruktora.
Loni v červnu od mého GM a ASM mi bylo doporučeno zkusit projit assesmentem na pozici JSM. Práce mě bavila a měla jsem na VŠ prázdniny, proto jsem se rozhodla, že to zkusím i přesto, že jsem neočekávala možný postup na vyšší pozici.

 
Assesment dopadl lépe, než jsem předpokládala a hned jsem šla do tréninku, který proběhl na restauraci KFC Evropská. Pár dní před koncem tréninku mi byla nabídnuta pozice ASM na Metropoli. Nejdřív kvůli studiu na VŠ jsem nechtěla vykonávat tuto pozici, ale řekla jsem si, že takovou nabídku už nemusím dostat, proto jsem se rozhodla, že si to vzykouším.
Na Metropoli jsem strávila nejtěžší půlrok svého života a v lednu se mi naskytla možnost dělat ASM na Kladně. Tuto možnost jsem s radostí využila, protože bydlím na Kladně a díky tomu jsem ušetřila spoustu času.

 
V únoru po úspěšném složení Review Boardu na pozici ASM jsem strávila krásné 4 měsíce na Kladně.
Díky rychlému rozvoji naší společnosti se mi naskytla další příležitost. Pozice GM. Byla jsem milé překvapená, že ve 22 letech jsem úspěšně prošla pohovorem na generálního manažera. Po sestavení IDP jsem si stala GMiT, a momentálně pracuji na otevření mé vlastní restaurace KFC Airport.

 
Chtěla bych akorát shrnout, že v této firmě opravdu VJM!!
Popřejte mi hodně štěstí, opravdu to budu potřebovat ?

Vaše Irča

Zeptejte se nás